Rozhodnutí: Dobrovolnická akce Čistá Vysočina letos nebude

| zdroj: Kraj Vysočina0

Rozhodnutí: Dobrovolnická akce Čistá Vysočina letos nebude

Vážení občané našeho kraje, kteří jste se přihlásili do letošního ročníku akce Čistá Vysočina, dobrovolníci z kontaktních míst pro vydávání balíčků pro sbírající informujeme Vás, že vzhledem k současné epidemiologické situaci se vedení Kraje Vysočina rozhodlo Čistou Vysočinu v letošním roce nepořádat.

Děkujeme Vám touto cestou za opětovný zájem o dobrovolnickou aktivitu, která každoročně pomohla naší přírodě na Vysočině od cca 100 tun odpadků. Chtěli bychom Vám umožnit zrealizovat úklid již nahlášeného území v příštím roce, kdy Vás vyzveme, abyste aktualizovali pouze termín sběru. Svoji letošní angažovanost tak budete moci upřít jiným potřebnějším směrem.

Pokud se i přes toto naše sdělení rozhodnete úklid na vlastní nebezpečí realizovat, pak bude nutné předem domluvit úklid s majitelem pozemku a zajistit uložení odpadu vlastními silami, bohužel bez součinnosti s Krajskou správou a údržbou silnic Vysočiny.

Za organizátory akce Vám ještě jednou děkujeme.

Olda Sklenář, odbor regionálního rozvoje

Krajský úřad Kraje Vysočina