Projekt STARGATE pro udržitelné zemědělství

| zdroj: Jihomoravský kraj0

zemedelstvi.jpg
zdroj: Ilustrační foto/ Pixabay

Projekt STARGATE usiluje o rozvoj průlomové, víceúrovňové a holistické metodiky klimaticky inteligentního zemědělství, získávání inovací v oblasti řízení rizik mikroklimatu a počasí, jakož i v oblasti krajinného plánování.

Jihomoravský kraj plní roli pilotního regionu, ve kterém budou organizovány workshopy a semináře, v rámci kterých budou s výsledky projektu seznamovány subjekty působící v kraji v oblasti zemědělství, ochraně krajiny, lesa a vody.

Pokud se o tomto projektu chcete dozvědět více, prohlédněte si přehlednou informační brožuru (česky) nebo navštivte stránky projektu (v angličtině).

Pokud chcete být informováni o aktuálním vývoji a směřování projektu, přihlaste se k odběru novinek pomocí formuláře dostupného na tomto odkazu.