Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Proběhlo vyhlášení výsledků soutěže Škola udržitelného rozvoje. Potvrdila, že středočeské školy mají o enviromentální výchovu zájem

| zdroj: Středočeský kraj0

DSC_0981
zdroj: kr-stredocesky.cz

V rámci 16. ročníku Setkání koordinátorů environmentální výchovy byly vyhlášeny výsledky soutěže Školy udržitelného rozvoje. Cílem soutěže je motivovat školy a školská zařízení v aktivitách podporující ekologii a udržitelný rozvoj.

Slavnostní předání ocenění a certifikátů proběhlo dnes v prostorách Krajského úřadu Středočeského kraje. Soutěž Škola udržitelného rozvoje vyhodnocuje proenviromentální aktivity základních a středních škol a dalších školních zařízení.

Těší mě zájem o soutěž Škola udržitelného rozvoje, do letošního 11. ročníku se přihlásilo celkem 44 škol. Jde nám nejen o podporu enviromentální výchovy na školách, kde takové aktivity již fungují, ale především i o motivaci těch, které mají zájem začít, ale nemají zatím žádné zkušenosti,“ doplnila radní pro životní prostředí Středočeského kraje Jana Skopalíková.

Ocenění získaly všechny přihlášené školy, z toho polovina stupeň nejvyšší za dlouhodobé zkušenosti a komplexní realizaci enviromentální výchovy a udržitelného rozvoje.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy
SRVO
Bert