Nestihli jste požádat o dotaci na ekologickou likvidaci autovraků? Máte další šanci

| zdroj: SFŽP0

K navýšení prostředků bylo přistoupeno ve snaze podpořit zpracovatele autovraků v současné ekonomicky tíživé situaci, vyjít vstříc mimořádnému zájmu o příspěvky a současně podpořit další materiálové a energetické zpracování odpadů.

V rámci prodloužené výzvy číslo 22/2017 mohou zájemci žádat o příspěvky na suroviny, které z autovraků vytřídili a odevzdali k dalšímu zpracování v roce 2019. Výše příspěvku dosahuje podle vyseparovaných surovin až 700 Kč na jeden autovrak.

Příjem žádostí bude otevřen do úterý 7. dubna 2020.

Bližší podmínky výzvy 22/2017

Upozorňujeme žadatele na změnu úředních hodin v období nouzového stavu. Více informací najdete zde.

Foto: zdroj SFŽP