Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

e-SALON, druhý ročník úspěšného veletrhu čisté mobility v Praze Letňanech

| autor: ABF, PVA, PVA Expo0

 e-SALON, druhý ročník úspěšného veletrhu čisté mobility v Praze Letňanech

Billboardová kampaň na listopadový e-SALON odstartovala již na konci dubna a týkala se padesátky billboardů v Praze a na hlavních tazích do hlavního města.

Další velkou billboardovou kampaň na letošní e-SALON plánujeme na říjen a listopad. Na více než dvou stovkách billboardů chceme prezentovat nejen výstavu, ale vizuálně i přihlášené exponáty, tedy ekologická auta a motocykly,“ upřesňuje za pořadatelskou společnost ABF ředitelka veletrhu, Jana Nosálová.

e-SALON 2019 vyroste

Výstavní plocha pro e-SALON 2019 se významně rozšíří. Prezentace výrobců a provozovatelů veřejných nabíjecích stanic pro elektromobily a infrastruktury bude přesunuta do haly 2. V halách 3 a 4 tak budou pouze expozice značek představujících elektrické a hybridní vozy i motocykly.

Součástí veletrhu budou i doplňky, služby, aplikace a legislativa spojené s alternativními pohony vozidel. E-SALON opět přinese také atraktivní doprovodný program s možností testovacích jízd i konferenci i-City zaměřenou na inteligentní ekologickou dopravu ve městech.

Výstava, kterou společně pořádají společnost ABF a televize Prima, se bude konat ve dnech 14. – 17. listopadu 2019 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Foto: e-Salon archiv

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy
SRVO
Bert
ORGREZ