e-SALON, druhý ročník úspěšného veletrhu čisté mobility v Praze Letňanech

| autor: ABF, PVA, PVA Expo0

e-SALON, druhý ročník úspěšného veletrhu čisté mobility v Praze Letňanech

Billboardová kampaň na listopadový e-SALON odstartovala již na konci dubna a týkala se padesátky billboardů v Praze a na hlavních tazích do hlavního města.

Další velkou billboardovou kampaň na letošní e-SALON plánujeme na říjen a listopad. Na více než dvou stovkách billboardů chceme prezentovat nejen výstavu, ale vizuálně i přihlášené exponáty, tedy ekologická auta a motocykly,“ upřesňuje za pořadatelskou společnost ABF ředitelka veletrhu, Jana Nosálová.

e-SALON 2019 vyroste

Výstavní plocha pro e-SALON 2019 se významně rozšíří. Prezentace výrobců a provozovatelů veřejných nabíjecích stanic pro elektromobily a infrastruktury bude přesunuta do haly 2. V halách 3 a 4 tak budou pouze expozice značek představujících elektrické a hybridní vozy i motocykly.

Součástí veletrhu budou i doplňky, služby, aplikace a legislativa spojené s alternativními pohony vozidel. E-SALON opět přinese také atraktivní doprovodný program s možností testovacích jízd i konferenci i-City zaměřenou na inteligentní ekologickou dopravu ve městech.

Výstava, kterou společně pořádají společnost ABF a televize Prima, se bude konat ve dnech 14. – 17. listopadu 2019 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Foto: e-Salon archiv