Díky memorandu získají školy zdarma obklady a dlažbu

| autor: Plzeňský kraj0

Díky memorandu získají školy zdarma obklady a dlažbu

Ty budou využity při stavbách a rekonstrukcích budov škol, které Plzeňský kraj zřizuje.

Těší mě, že významné společnosti v našem regionu mají zájem o spolupráci a chtějí podpořit zlepšení stavu školních budov a objektů, kde se vzdělávají mladí lidé," uvedl při podpisu memoranda hejtman kraje Josef Bernard.

Podpora společnosti Lassesberger dojednaná v memorandu každý rok pomůže vybavit kvalitními obklady a dlažbou jeden z objektů, kde sídlí naše školy,"dodává náměstkyně hejtmana Marcela Krejsová s tím, že bude v každé rekonstruované budově umístěna jedna speciálně vyrobená dlaždička, která bude obsahovat logo Lassesbergeru.

Rádi bychom touto cestou vzkázali i ostatním krajům, že jsme otevřeni spolupráci, nicméně Plzeňský kraj má díky memorandu jistou exkluzivitu. Působíme v tomto regionu a jsme rádi, že se spolupráci s Plzeňským krajem podařilo domluvit a dnes stvrdit podpisem," říká jednatel společnosti Lassesberger Roman Blažíček.

V memorandu se uvádí, že podmínkou každého dílčího daru bude projednání a schválení Radou Plzeňského kraje s tím, že následně bude uzavřena darovací smlouva. Plzeňský kraj zajistí, aby ve škole, kde budou tyto keramické obklady a dlažby použity, byla umístěna informace o darování s logem Lassesberger, a to na přístupném a důstojném místě.