Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Den čisté mobility na českobudějovické náplavce - čtvrtek 19. září

| zdroj: Jihočeský kraj0

Den čisté mobility na českobudějovické náplavce - čtvrtek 19. září

Na náplavce se budou prezentovat subjekty, které nabízejí produkty a služby z oblasti ekologické dopravy. Přijďte a dozvíte se, co je to carsharing a bikesharing a jak fungují, s BESIPEM a Městskou policí si ověříte svoje znalosti z oblasti bezpečnosti provozu, optometristé zkontrolují váš zrak, s Českým červeným křížem a Vodní záchrannou službou si osvojíte dovednosti, které mohou zachránit život a u Elektrowinu zjistíte, zda správně recyklujete.

Pro děti budou připraveny hry a soutěže, pro dospělé testovací jízdy. Odpolední program obohatí kuriózní jízdní kola hornorakouského Radl-Salonu a své fanoušky svou přítomností potěší youtuber Martin Carev. V 16 hodin vás zveme na krátkou společnou cyklojízdu, v 17 hodin proběhne v případě příznivého počasí blesková soutěž o let balónem. Ten, kdo vyhraje, hned odletí!

Pokud jste poskytovateli výrobků či služeb z oblasti čisté mobility a rádi byste se na náplavce prezentovali, neváhejte nás kontaktovat mailem na isabela@eccb.cz nebo telefonicky na tel. 731442041.

Akci pořádáme v rámci Evropského týdne mobility a je podpořena v rámci projektu Udržitelná mobilita pro všechny - v Jihočeském kraji a v Horním Rakousku, KPF - 01 - 178 dotací z Fondu malých projektů a Dotačním programem města České Budějovice. Projekt je realizován ve spolupráci s Klimabündnis OÖ.

Akce je bezplatná a všichni jste srdečně zváni!

Zdroj obrázku: Jihočeský kraj

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy
SRVO
Bert