Česká společnost pro osvětlování má od června dva nové pobočné spolky

| autor: redakce0

Česká společnost pro osvětlování má od června dva nové pobočné spolky

Společnost je zaměřena na všechny druhy osvětlení, tj. na osvětlení denní, umělé i sdružené. Sdružuje osoby, podniky, společnosti a jiné subjekty zajímající se o světlo, vidění a osvětlování z hlediska vědeckého, hygienického, technického nebo uměleckého. Předmětem zájmu ČSO jsou i o ostatní způsoby využití světla, např. pro přenos informací nebo signalizaci, technologické využití světla aj.

V červnu tohoto roku byly založeny pobočné spolky regionální skupina Praha a regionální skupina Brno. Předsedou pražského pobočného spolku byl zvolen Tomáš Maixner, předsedou brněnského spolku se stal Petr Baxant.

S námi po tmě nezůstanete

Potřebujete poradit v oblasti provozu a údržby veřejného osvětlení? Můžete se obrátit na naši poradnu.

Jsme ve spojení s odborníky, kteří se specializují na navrhování venkovního osvětlování pozemních komunikací, provoz a údržbu veřejného osvětlení i další služby v oblasti osvětlování.

Zdroj: ČSO

Foto: ilustrační/ Pixabay