Výzva k podávání žádostí o poskytnutí finančního příspěvku na zmírnění dopadů kůrovcové kalamity v nestátních lesích za rok 2019

| zdroj: MZe ČR0

Výzva se vyhlašuje v podobě Zásad, kterými se stanovují podmínky pro poskytování finančního příspěvku na zmírnění dopadů kůrovcové kalamity v nestátních lesích za rok 2019 (čj. 33707/2020-MZE-16221 ze dne 20. července 2020).

Příjem žádostí o poskytnutí příspěvku probíhá od 21. července do 18. září 2020.

Žádosti se povinně vyhotovují v prostředí formulářové aplikace (tzv. modulu) pro žadatele (odkaz na aplikaci je pod tímto článkem). Při zakládání nové žádosti o tento příspěvek je nutné vybrat žádost v programu Ln.2020.

Znění zásad pro poskytování příspěvku, stručná příručka pro žadatele a vzor formuláře žádosti jsou uvedeny v příloze tohoto článku.

Všechny informace k programu jsou uveřejněny na adrese eagri.cz/prispevky-kurovec. Pro dotazy žadatelů jsou k dispozici e-mailová adresa prispevky-kurovec@mze.cz a telefonní linka 221 815 031 (v provozu od pondělí do pátku od 8 do 15 hod).