Voda je život, školy se mohou zapojit, čeká na ně zajímavý program

| autor: vodajezivot.eu0

Voda je život, školy se mohou zapojit, čeká na ně zajímavý program

Akci pořádá hlavní město Praha, Odbor ochrany prostředí, pod záštitou náměstka primátora hlavního města Prahy Ing. Petra Hlubučka a starostky MČ Praha 2 Mgr. Jany Černochové.

Akce je určena dětem, žákům základních i mateřských škol, studentů nižších tříd gymnázií i středních škol a učilišť, jejich rodičům, prarodičům a široké veřejnosti.

Cílem kampaně je informovat veřejnost o dopadech klimatické změny a představuje způsoby, jak je možné se na tuto již probíhající změnu adaptovat. S touto skutečností se návštěvníci seznámí během interaktivních workshopů, kde se dozví, jaký význam pro ně má městská zeleň i obsah vody v půdě a co způsobí její poškození či nedostatek. Stejně tak se ale lidé dozví, jak vše ovlivnit ve prospěch přírody i svého zdraví.

Nebude ochuzena ani kulturní stránka – pro mladší děti máme připravenu od 10 h pohádku a pro všechny příchozí odpoledne od 15 h vystoupení a bubenickou show Tam- Tam Batucada.

Více informací naleznete zde: vodajezivot.eu a portalzp.praha.eu/evvo

Dopoledne od 9 do 13 hodin je určené především školám,
odpoledne od 13 do 18 hodin pak široké veřejnosti.

Učitelé, vychovatelé nebo další pedagogičtí pracovníci mohou přihlásit svůj kolektiv v našem formuláři – pro přihlášené bude připraven speciální dárek!

Zapojte se do naší foto/video soutěže o zajímavé a hodnotné ceny!

Foto: ilustrační/ Pixabay