V Praze můžete nově třídit použitý vosk ze svíček

| autor: Andělská svíčkárna1

V Praze můžete nově třídit použitý vosk ze svíček

Šetří přírodu a pomáhají neziskovce

Recyklované svíčky jsou vyrobeny částečně ze zbytků vosků a částečně z nového, nepoužitého parafínu. Přírodě tak svíčkárna pomáhá hned dvakrát. Šetří nejen zdroje k výrobě svíček, ale pomáhá i zvířatům. Výdělek z recyklovaných svíček totiž odesílá na účet neziskové organizace Svoboda zvířat.

Sleva na recyklovanou svíčku

Za odevzdání zbytků vosku ze svíček do recyklačního koše, získáte slevu na recyklovanou svíčku. Podle množství odevzdaného vosku můžete dokonce dostat svíčku zcela zdarma.

Jak postupovat při výměně vosku za recyklovanou svíčku?

Zjistěte si váhu vosku, který chcete odevzdat.

U produktu recyklovaná svíčka vyplňte zjištěnou váhu. Cena se automaticky upraví dle zadané hodnoty. Je možné získat svíčku zcela zdarma.

Dokončete objednávku.

Vosk spolu s vygenerovaným číslem z objednávky vložte do sáčku.

Sáček vložte do recyklačního koše.

Objednávka recyklované svíčky bude zpracována jako standardní objednávka

Kde najdete recyklační koš?

Nákupní centrum Nový Smíchov

Plzeňská 8, Praha 5-Smíchov

Projdete hlavní vchodem do pasáže nákupního centra a půjdete po pravé straně, kolem obchodu Flying Tiger.

Nalevo uvidíte eskalátory, po kterých se vydáte dolu o jedno poschodí (-1 parkoviště).

Sejdete ze schodů a napravo (naproti Pekařství Kabát a Ugo šťávy) uvidíte recyklační koš.

Foto: zdroj Andělská svíčkárna