Také letos pokračuje spolupráce s Nadací dřevo pro život a Kronospanem v lesní pedagogice

| autor: Kraj Vysočina0

„Na dřevěných deskových stromcích jsme viděli namalovanou lesní zvěř, plody stromů, houby, lesní techniku i těžaře. Téma ochrany lesů a péče o ně je v dnešní době více než aktuální, a proto děkuji dětem za jejich aktivní účast. Potěšilo mě, že všechny děti chodí pravidelně do lesa, a jak samy řekly, nikdy by v lese neodhodily žádné odpadky. Navíc mají docela přesnou představu o tom, co všechno se ze dřeva vyrábí,“ pochválil děti radní Martin Hyský. Kraj Vysočina ve spolupráci s firmou Kronospan a Nadací dřevo pro život uspořádaly osvětovou a výtvarnou akci pro děti už počtvrté.

Pozn.: Nadace dřevo pro život podporuje dřevo jako domácí obnovitelnou surovinu pro každodenní využití, a tím chrání neobnovitelné zdroje i pro další generace. Více informací o nadaci na www.drevoprozivot.cz

lesní pedagogika

Úvodní foto ilustrační Pixabay